Головна » Статті » Мої статті

Проведено ляльковий театр за українською народною казкою «Рукавичка»

    31 січня 2018 року в дошкільному відділенні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради було проведено ляльковий театр за українською народною казкою «Рукавичка» для малят та учнів початкової школи.
    Казкове дійство проходило в святково оформленій «зимовій» залі, що викликало у дітей зацікавлення та захоплення, сприяло розвитку художнього та естетичного смаку. Ведуча лялькового театру Подусенко Тетяна Іванівна вчила дітей розуміти зміст казки, розвивала логічне мислення, під час відгадування загадки про зиму. Вихованці виконували пісенні вправи, танок «Сніжинки», танцювали в хороводі.

   Педагог уточнювала знання дітей про прикмети зими, назви тварин, вчила наслідувати їх рухи, голос, продовжувала працювати над вимовою, розширенням словникового змісту, включала дітей в театральне дійство, шляхом участі в розгортанні сюжету. Вчитель-дефектолог Бойко-Бабій Т.В. підвела підсумок казки, вчила дітей відповідати на запитання, аналізувати поведінку персонажів казки, виховувала позитивне ставлення до оточуючих,
навчала бути щирими та доброзичливими.

    Ляльковий театр сприяв розвитку активності дітей, створенню веселого, радісного, емоційного настрою.

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (31.01.2018)
Переглядів: 42
Всього коментарів: 0
avatar