Головна » Статті » Мої статті

Відбулися тематичні заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

    14 грудня 2017 року - цього дня в України традиційно відзначається річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
    Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.
   Так і в нашому навчальному закладі відбулися тематичні заходи з нагоди цієї дати. Так, вихователі провели тематичні бесіди по класах, а в бібліотеці школи учні ознайомились з книжковою виставкою про Чорнобильську трагедію та людей, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. 
    Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії, шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції. 

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (15.12.2017)
Переглядів: 43
Всього коментарів: 0
avatar