Головна » Статті » Мої статті

Відбулося зимове спортивне свято: «Спорт – це сила, спорт – це гра!»

       14 лютого 2018 року в дошкільному відділенні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбулося зимове спортивне свято: «Спорт – це сила, спорт – це гра!»
      Ведуча свята вихователь молодшої групи Кравченко Л.І. в співпраці з вчителем-дефектологом старшої групи Бойко-Бабій Т.В. та вихователем старшої групи Сорокіною С.В., яка виконала роль Снігової баби, сприяли створенню атмосфери успіху, емоційного задоволення та веселого, радісного настрою у дітей.
       Під час виконання корегуючих вправ та основних рухів у вихованців розвивались навички ходьби, метання, координація рухів, рівновага, вміння переступати через предмети приставним кроком, стрибати на двох ногах з місця, велась робота над профілактикою сплощення стопи, орієнтацією в просторі.
       Лариса Іванівна приділяла велику увагу активності дітей під час музичної зарядки, пальчикової гімнастики, рухливих ігор: «Зліпи бабу», «Злови сніжинку», «Збери сніжки», «Кіт і пташки», «Попади в ціль». 
       Відповідно до програми «Виховання і навчання дітей дошкільного віку з вадами слуху», малята навчались виконувати вправи спортивного характеру: ходити «на лижах» поперемінним ковзним кроком один за одним, вмінню виконувати поворот переступанням на місці вправо і вліво, кататися «на санчатах», грати в хокей.
       Протягом свята вихованці читали вірші, виконували пісенну вправу про зиму, «Веселий танок», «Гру-хоровод із сніжками», «Хоровод із Сніговою бабою».
        На протязі заходу велась робота над розвитком та виразністю мовлення, диханням, закріпленням назв кольорів зими, над зоровим сприйманням, окоміром, діти вчились лічити кількість предметів, порівнювати множини.
     Спортивний оздоровчий захід сприяв зміцненню здоров’я дітей, вихованню в них позитивних моральних якостей характеру.
       На закінчення свята Снігова баба подарувала дітям маленьких «сніговичків», що викликало у них радість.            

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (14.02.2018)
Переглядів: 42
Всього коментарів: 0
avatar