Головна » Статті » Мої статті

Відбувся розважальний захід

      14 грудня 2017 року в дошкільному відділенні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради відбувся розважальний захід, на який були запрошені учні початкової школи.

       Педагоги уточнювали знання дітей про українську народну казку, розвивали увагу, інтерес, формували вимовні навички, словник, вміння розуміти і відповідати на запитання дорослих, аналізувати вчинки героїв казки. Певна увага приділялась розвитку естетичного смаку.

      У маленьких глядачів казка викликала позитивні емоції, здивування, зацікавлення; виховувались позитивні моральні якості: чесність, почуття дружби, відповідальність.

     Ведуча святкового заходу Перунова Ганна Павлівна заохочувала дітей до театрального дійства шляхом безпосередньої активної участі в ході розгортання сюжету казки. Діти співали, імітували ходу та голоси кози, вовка, зайця, ведмедя, лисиці, півня, продовжували знайомитись із звичками тварин. Вихователь сприяла створенню веселого, радісного настрою у дітей.

       На закінчення розважального заходу діти отримали подарунки, присвячені Дню Святого Миколая, від ООО «Епоха», за що колектив школи-інтернату щиро дякує Генеральному директору Ройтману Петру Юхимовичу та висловлює побажання всьому колективу здоров’я, щастя, невичерпної енергії та професійних успіхів в Новому 2018 році.

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (14.12.2017)
Переглядів: 65
Всього коментарів: 0
avatar