Головна » Статті » Мої статті

«Коза і вовк»

    25 квітня 2018 року в дошкільному відділенні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбулася драматизація казки «Коза і вовк», на яку були запрошені учні початкової школи.

     Казкове оформлення музичної зали сприяло створенню святкового настрою у глядачів.

     Ведуча свята Подусенко Т.І., вихователь старшої групи, навчала «козенят» правильно і емоційно виконувати комплекс загально розвиваючих вправ, протягом всього казкового дійства велась робота над дотриманням рухової активності дітей: «козенята» грали, танцювали, ховались від «Вовка».

      Тетяна Іванівна розвивала у дітей увагу, спритність, слухняність, уміння чітко виконувати свою роль, упевнено досягати мети, розвивала міміку, жести, темп і силу голосу, навчала передавати характерні образи звірів, імітувати їх рухи, звички, звуконаслідувати голоси, виховувала  артистичність, викликала інтерес до драматизації казки.

      Найменші діти відділення виконували вправу «Зелена травичка», приймали участь у весняному таночку з «козенятами».

      Ведуча приділяла увагу вихованню почуття дружби, любові до мами, дошкільнята виконали пісеньку «Мама люба», танцювали в хороводі з «Вовком» і «Козою».     

       Вихователь формувала у дітей діалогічну мову, яка є одним із засобів стимулювання мовленнєвої діяльності та розширення знань про навколишній світ, працювала над розвитком дихання.

     Казка викликала у дітей позитивні емоції, сприяла розвитку творчої активності, створенню веселого, радісного настрою.

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (25.04.2018)
Переглядів: 31
Всього коментарів: 0
avatar