Головна » Статті » Мої статті

Про відзначення в 2018 році Дня охорони праці

   З метою створення безпечних умов навчання, праці, відпочинку, збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, адміністрацією Херсонської спеціальної школи-інтернату проводиться цілеспрямована робота з питань охорони життя і здоров’я учнів та запобігання всіх видів дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності. 
   Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці  до Всесвітнього   дня охорони праці в школі-інтернаті класними керівниками були проведені відкриті уроки «28 квітня – Всесвітній день охорони праці»(фото1). Також класні керівники проводять щотижневі бесіди з учнями з безпеки життєдіяльності, ними розроблені тематичні бесіди. Відповідно до девізу «Захищене і здорове покоління» педагоги закладу використовують бесіди, уроки, екскурсії, виставки дитячих робіт, конкурси, практичні заняття, перегляд відео, наочне обладнання (плакати, малюнки, книжки, настільні ігри з безпеки). При проведенні занять і бесід враховуються вікові та пізнавальні можливості, індивідуальні особливості учнів з порушеннями слуху, здійснюється диференційований та індивідуальний підхід. Усіма вихователями кожного місяця проводиться комплекс бесід щодо попередження дитячого травматизму, правил дорожнього руху. Крім планових занять вихователями практикуються екскурсії, під час яких проводяться практичні заняття з правил дорожнього руху. Кожний третій четвер місяця вихователі проводять бесіди за темою: «Здоровий спосіб життя». Тематика бесід затверджена адміністрацією закладу. Також проводяться серйозні розмови з батьками та індивідуальні бесіди з учнями, які мають порушення правила внутрішнього розпорядку
   У школі оформлено куточок «Безпека життєдіяльності» з плакатами та інформацією (фото2).   Кожен класний кабінет має куточки, де розміщені допоміжні матеріали з безпеки дорожнього руху, правил пожежної безпеки, безпеки відпочинку на природі (фото3).
   На постійному контролі перебувають такі питання як проведення інструктажів з учнями та працівниками з питань безпеки життєдіяльності, приведення у відповідність до вимог Державних нормативних актів документації з охорони праці. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя і навичок безпечної поведінки. 

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (18.05.2018)
Переглядів: 37
Всього коментарів: 0
avatar