Головна » Статті » Мої статті

У м. Одеса пройшли змагання з греко-римскої та вільної боротьби

5-7 червня в УДЦ "Молода гвардія" у м. Одеса пройшли змагання з греко-римскої та вільної боротьби, в рамках ювілейної 25-ї Всеукраїнської Спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю. Херсонщину на цих змаганнях представляли вихованці СК АТЛАНТ-ХЕРСОН-ДЮСШІ. Змагання пройшли в напруженій боротьбі, емоційно і видовищно. Спортсмени з усіх областей України викладалися на повну. У чесній боротьбі Херсонці у двох видах боротьби здобули 16 медалей різного гатунку- 11 золотих та 5 срібних!!! У вільній боротьбі чемпіонами в своїх вагових категоріях стали- молодші юнаки:
Міщук В. - до 41 кг.
Срібну медаль здобув Ілляшенко П. у ваговій категорії до 68 кг.
З греко-римскої боротьби золоті нагороди отримали - молодші юнаки:

Срібні медалі:
   У старшій віковій групі чемпіоном став Міщук В. - до 41 кг.
   За підсумками змагань з боротьби Херсонська область посіла перше командне місце у Спартакіаді!!! Головним тренером Дефлімпійської збірної України - Антоновим Д. О. за кращу технічну майстерність були виділені Трегубенко Денис, Вертегел Ілля та Міщук Володимир! Тренують спортсменів Шейко Д.В. та Шейко О.М. Вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво клубу, в обличчі Малашенко Р. А. з успішним виступом на змаганнях!!!

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (08.06.2018)