Головна » Статті » Мої статті

Відбувся мовленнєвий святковий ранок «Ой, чудове літо в нас!»

    30 травня 2018 року в дошкільному відділенні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбувся мовленнєвий святковий ранок «Ой, чудове літо в нас!».

     Оформлення музичної зали портретами випускників, квітами, святковими кульками, сприяло створенню у дітей і присутніх дорослих урочистого настрою.

    Ведуча  свята   вчитель-дефектолог   старшої   групи Бойко-Бабій Т.В. та співведуча вихователь Рудико І.В., яка виконала роль «Букварика», під час проведення презентації продемонстрували знання дітей з розвитку мови, мовлення та формування елементарних математичних понять, готовність до навчання у школі.

       Випускники читали вірші: «Моя Україна», «Школа», «Сонечко», виконували пісенну вправу «Літо», музичну композицію О.Тілічеєвої «Вальс» на дитячих музичних іграшкових інструментах.

      Протягом свята ведучі стимулювали у дітей любов до Батьківщини, рідної природи, навчали добре навчатися в школі, велась робота над активізацією мислення і пам’яті, над формуванням усної мови, розширенням словника. Вся діяльність проводилась в ігровій формі з використанням яскравої наочності, атрибутів до танців. Діти з задоволенням грали в рухливі ігри «Знайди промінці», «Склади слово», виконували таночки: «З чайками», «З голубами», «З буквариком», «З іграшками», веселий хоровод «Літо», хвилюючий прощальний вальс з вихователями.

    На закінчення свята директор школи Меренков Віктор Юрійович привітав дітей та вручив їм подарунки і медалі про закінчення дитячого садка, що викликало у них велику радість, задоволення, чудовий емоційний настрій.

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (30.05.2018)
Переглядів: 39
Всього коментарів: 0
avatar