Головна » Статті » Мої статті

Відбулася педагогічна виставка наочності та дитячої творчості

    24 квітня 2018 року в Херсонській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів, в рамках методичного тижня працівників дошкільного відділення на тему: «Шляхи реалізації компенсаторних технологій цілісного формування особистості дітей з вадами слуху», відбулася педагогічна виставка наочності та дитячої творчості.

     Готуючись до щорічного творчого звіту, педагоги дошкільного відділення підготували стіннівку на тему: «Разом весело  зростати!», яка була насичена цікавими ігровими завданнями з розвитку мови, формування елементарних математичних уявлень, спрямованих на розвиток логічного мислення, розширення словникового змісту та формування кругозору дітей.

   З виставкою ознайомились учні та вчителі початкової і середньої школи.

    Широко був представлений матеріал з розвитку дрібної моторики та тактильних відчуттів вчителем-дефектологом Кириленко Н.Г., вихователями Сорокіною С.В., Кравченко Л.І., Перуновою Г.П.. Це дидактичні ігри, як: «Одягни ляльку», «Склади будинок», «Великий - малий», «Кольори», «Золоті рибки», «Дощова хмара»

     Зацікавила присутніх книжка-розкладушка по казці «Колобок», виготовлена з використанням методики «Артбук», створена та проілюстрована дітьми середньої групи власноруч, під керівництвом вихователя Рудико І.В. - автора яскравих квітів-саморобок, які прикрашали інтер’єр групової кімнати та святкові заходи у дошкільному відділенні протягом навчального року.

      Присутні познайомились із зразками дитячої творчості з використанням різних технологій: малювання ватними паличками, пальчиками рук, долонькою, шматочками паралону з використанням трафаретів, розсипів дрібних крапочок фарби.   

     Для учнів початкової школи вчитель-дефектолог Бойко-Бабій Т.В. провела презентацію ігр-вправ з формування вимовних навичок.

Категорія: Мої статті | Додав: shkola (24.04.2018)
Переглядів: 129
Всього коментарів: 0
avatar